Değerli Araştırmacılar,

20-23 Nisan 2017 tarihlerinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve   Roma Tre Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenecek olan III. Uluslararası Dil Eğitimi ve Öğretimi Sempozyumu'nda sizleri İtalya’nın başkenti Roma’da ağırlamaktan onur duyacağız.

Sempozyumda temel ve uygulamalı çalışmalarını paylaşmak üzere, dil eğitimi ve öğretimi alanında çalışan akademisyenleri ve öğretmenleri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Türkçenin Eğitimi ve Öğretimi, Yabancı Dil Olarak Türkçenin Öğretimi, Erken Çocuklukta Türkçe Öğretimi, Yabancı Dil Eğitimi ve Öğretimi, ESL/EFL,  Edebiyat Öğretimi, Dilbilim ve Disiplinlerarası Dil Öğretim Çalışmaları gibi konuları içeren çalışmalarımızı ve deneyimlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Bildiri özeti gönderimi için son tarih, 15 Ocak 2017’dir. Sempozyum dili Türkçe, İngilizce ve İtalyancadır.  Bildiri özetleri her üç dilde hazırlanabilir. ISLET 2017, hakemli uluslararası bir sempozyumdur. İki kör hakem tarafından sempozyumda sunulmak üzere kabul edilen bildirilerin tam metinleri sempozyum tarihinden kısa bir süre sonra, katılımcı tercihleri ve düzenleme kurulunun kararı dikkate alınarak aşağıda yer alan ulusal/uluslararası dergilerde veya kitap bölümü olarak (ISBN) yayımlanacaktır.

Ø  Journal of Language and Linguistic Studies (indexed in ERIC)

Ø  Turkish Online Journal of English Language Teaching (indexed in MLA, TEİ)

Ø  Elementary Education Online (indexed in SCOPUS, EBSCO, ULAKBİM)

Ø  British Online Journal of Social Sciences (BOJSS)

Ø  International Journal of Languages Education and Teaching  (indexed in MLA)

Ø  International Journal of Education, Science and Technology (IJEST)

Ø  National Journal of Education Academy (NJEA)

Ø  Journal of Foreign Language Education and Technology  (indexed in MLA)

Ø Zbornik Instituta za Pedagoska Istrazivanja / Journal of Institute for Educational Research of Serbia (indexed in SCOPUS)

 

 

Sempozyuma ilişkin her türlü soru, görüş ve önerinizi islet2017@gmail.com  adresine yazarak bizimle paylaşabilir; ayrıntılı bilgi ve güncellemeler için www.islet2017.org  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Değerli araştırmacılar, sizleri 3. Uluslararası Dil Eğitimi ve Öğretimi Sempozyumu'nda görebilmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 Sempozyum Düzenleme Kurulu


Haber ve DuyurularKullanıcı Girişi
E-Posta:
Şifre:
 
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt